חופים בקורפו

Agios Gordios
חוף חולי, מאורגן ומשפחתי עם פעילויות רבות לתיירים. ממוקם כ-19 ק"מ מערבית לעיר קורפו ונחשב לאחד החופים הפופולרים בקורפו. מצדיו של החוף צוקים מרשימים עם הרבה ירוק. אל החוף מגיעים דרך דרך עם גפנים ועצי זית. המים צלולים ונעימים ותוכלו ליהנות מספורט ימי הן למבודרים והן לילדים.

Paleokastritsa
אחד מהעיירות והחופים הפופולרים בקורפו, ממוקם 23 ק"מ צפון מערבית מהעיר קורפו. עיירה מצוירת שמציעה 6 חופים חוליים שסביבם צוקים ירוקים. בסביבה מערות לרוב שאליהן ניתן להגיע ע"י סירות, באזור החוף יש גם מרכז צלילה ידוע. פירוש השם המייגע של החוף הוא "מבצר". החוף חולי, מאורגן משפחתי עם ספורט ימי, סביבו מלונות, טברנות, ברים.

Glyfada
גם כן נחשב מהחופים הידועים והמבוקשים בקורפו, אבל מכוון יותר לקהל הצעיר, החוף מתגאה בתואר Blue Flag, מה שאומר שזהו חוף בעל סטנדרטים גבוהים מהרגיל, הן מבחינת החוף (החולי), המים הצלולים (ירוקים-כחולים), המתקנים סביב ועוד כל מיני קריטריונים הפחות רלוונטיים. טברנות, ספורט ימי זמינים בחוף גליפדה בקורפו.

Sidari Canal d'Amor
תעלת האהבה. חוף עם צוקים ענקיים ודרמטיים לצדיו מה שמקנה לו תצורה של תעלה. יש הטוענים וזו השמועה הרובצת על החוף שזוגות הצולחים את התעלה יחדיו, יתחתנו, שימו לב לא מומלץ לנסות זאת כאשר יש רוחות ובכלל מי ששחייה קשה עליו שיתחתן בלי לשחות. בצדי התעלה יש מערות ומעברים מה שעושה את האזור מעניין לשחייה. החוף אינו חולי אלא עם חלוקי נחל קטנים, המים צלולים, החוף ידע כאחד הנקודות היפות באי קורפו והוא יעד מאוד פוופלרי לצלמים. כ-36 ק"מ צפונית לעיירת קורפו.

Nissaki
22 ק"מ צפונית לעיר קורפו, נחשב בעיני רבים אחד מהחופים היפים באי. מי ים כחולים ירוקים, חוף חלוקי נחל, חוף משפחתי עם הרבה פעילויות משפחתיות, טברנות, צלילה, מים צלולים שניתן לשנרקל וליהנות מחיי המרינה. לצדי החוף סלעים לא גבוהים עליהם הילדים יכולים לקפוץ ולשחק. 

Issos
לאלו שאוהבים חוף זהוב וחולי, אז זה המקום. ממוקם 32 ק"מ מקורפו העיר, על הצד הדרום מערבי נושק לאגם Korission. חוף חולי ארוך ומזמין, מבודד באופן יחסי, יערות סביב, החוף מאורגן ומתאים למשפחות, באזור מסעדות וברים, כמו כן החוף מציע מתקני ספורט, ישנו מרכז ספורט, בנוסף החוף מתאים ולחובבי גלישת רוח וקייסרפינג.

Agios Georgios Pagon
חוף חולי וארוך עם אבנים קטנות, ממוקם במפרץ יפיפה והרים ירוקים סביבו מה שמקנה לו מראה פראי. גם חוף זה מתגאה בתואר Blue Flag, מה שמצביע על איכותו של החוף וסביבתו. החוף מאורגן ידידותי למשפות עם מים צלולים ונעימים. כ-40 ק"מ צפון מערבית מהעיר קורפו. מהטברנות של החוף תוכלו ליהנות מאוכל טרי ומשקיעות מרהיבות.

Acharavi
36 ק"מ מעיירת קורפו בצפון האי. חוף חולי זהוב עם קצת אבנים, מאורגן חלקי. יחסית שקט ביחס לחופים אחרים ולבלגן של הקיץ. זהו חוף נחמד מבחינת יופי, הוא לא הכי יפה של קורפו. ניתן לצלול ומשפחות אוהבות אותו, ישנם מים רדודים שגם מתאימים לילדים.לא רחוק משם ישנם שני חופים של הקהילה הנודיסטית, Pristine and Tranqui. אורכו של החוף שלושה ק"מ והוא לא רחוק מהעיר בה יש טברנות, תיירות וכו..

Ipsos
חוף חלוקי נחל, אינו רחק מעיירת קורפו רק 16ק"מ צפונית על הצד המזרחי של האי, החוף מאורגן מציע מיטות שיזוף, מתקני תיירות, ספורט ימי לרוב. החוף בטוח ומתאים לילדים זאת עקב המים הרדודים שהוא מציע. זהו חוף ארוך שמקביל אליו נמתחת דרך ומאחוריה חנויות, מינימרקטים, ברים קפה ומסעדות.

Agios Stefanos Avliotes
חוף חולי יחסת רך. ממוקם בצפון מערב קורפו כ-40 ק"מ מהעיר קורפו. חוף משפחתי ומאורגן המציע מתקני ספורט למינהם, מלונות, טברנות, בתי קפה בגבו יחד עם גבעות ירוקות הנושקות לחוף. העיירה הינה עיירת דגים חביבה ושקטה שבשנים האחרונות הפכה לפופולרית בקרב התיירים. החוף מושלם למשפחות לכאלה שרוצים להירגע ולנוח.

Kalami
חוף חלוקי נחל מאוד יפה עם מי טורקיז נעימים ומזמינים, סביבו טבע ירוק מעורר השראה, טברנות מעולות המגישות אוכל טרי. חוף מאורגן עם מיטות שיזוף, מתאים למשפחות, ספורט ימי מוצע גם כן. החוף זכה בתואר Blue Flag בשל ניקיונו והמתקנים שמציע. כ-30 ק"מ צפונית לעיירת קורפו על הצד המזרחי.

Dassia
חוף פופולרי ואקטיבי שבקיץ הומה באדם ומציע פעילויות לרוב כולל מועדון צלילה. החוף מאורגן ומתאים למשפחות, ישנן מיטות שיזוף סככות/ מיטריות, החוף אורכו כשני קילומטרים ובצד האחורי שלו ישנם עצים המצלים על חלק זה של החוף. החוף חולי ועם חלוקי נחל . כאמור החוף חי ופעיל בעיקר בקיץ ועם אווירה בינלאומית. סירות תיירות היוצאות לחופים סמוכים זמינות גם כן. בסביבה של החוף בתי מלון לרוב. כ-13 ק"מ צפונית לעיירת קורפו.

Zamir Sivan CEO